Obsługa grup zorganizowanych

Mogą nam Państwo powierzyć kompleksową obsługę grupy zorganizowanej. Nasza oferta obejmuje:

obslugagrup2Nasi licencjonowani przewodnicy miejscy po Warszawie zapraszają grupy w każdym wieku - od przedszkolaków po osoby dorosłe. 

obiadyGrupy zorganizowane zarówno szkolne, jak i dorosłych zapraszamy na obiady w cenie od 18,- zł.

Współpracujemy ze sprawdzonymi restauracjami i barami na terenie Warszawy w pobliżu miejsc, w

których odbywa się zwiedzanie.

 rezerwacje

Za naszym pośrednictwem, można zarezerwować zwiedzanie obiektów muzealnych. Pomożemy Państwu przebrnąć przez najtrudniejsze systemy rezerwacyjne.

sluchawki1Ze względu na wygodę naszych gości oraz wymagania muzealne na Zamku Królewskim i w Łazienkach Królewskich proponujemy Państwu zestawy słuchawkowe.

DSC 0200Proponujemy Państwu pomoc w rezerwacjach do obiektów noclegowych. Współpracujemy z różnymi hostelami i hotelami na terenie Warszawy i pod Warszawą.

STATEKNiezwykle efektownie Warszawa prezentuje się od strony Wisły. Możemy podziwiać całą panoramę Starej i Nowej Warszawy, wieżowce w centrum oraz Stadion Narodowy i warszawskie mosty.

0001Odkryj Warszawę mobilnie. Zwiedzania miasta segwayami to doskonały pomysł dla osób aktywnych i ceniących czas, chcacych zobaczyć jak najwięcej w krótkim czasie.

 

Dorozka-5Zapraszamy do poznawania uroków miasta podczas przejazdżki naszymi stylowymi bryczkami. Poczuj się jak w dawnej Warszawie...

 

Rolls Roys-13A może odrobina luksusu?

Zapraszamy do zwiedzania Warszawy w iście gwiazdorskim stylu.

 

omnibusZapraszamy do poznawania Warszawy kopią  XIX - wiecznego omnibusu konnego.

transProponujemy Państwu pomoc w organizacji transportu po Warszawie i po Polsce. 

Podkategorie