Obsługa grup szkolnych

Mogą nam Państwo powierzyć obsługę kompleksową obsługę wycieczki szkolnej. Nasza oferta obejmuje:

obslugagrupNasi licencjonowani przewodnicy miejscy po Warszawie zapraszają grupy w każdym wieku - od przedszkolaków po osoby dorosłe. 

wyzywienie

Grupy zorganizowane zarówno szkolne, jak i dorosłych zapraszamy na obiady w cenie od 18,- zł.

Współpracujemy ze sprawdzonymi restauracjami i barami na terenie Warszawy w pobliżu miejsc, w

których odbywa się zwiedzanie.

STATEKNiezwykle efektownie Warszawa prezentuje się od strony Wisły. Możemy podziwiać całą panoramę Starej i Nowej Warszawy, wieżowce w centrum oraz Stadion Narodowy i warszawskie mosty.

sluchawki1Ze względu na wygodę naszych gości oraz wymagania muzealne na Zamku Królewskim i w Łazienkach Królewskich proponujemy Państwu zestawy słuchawkowe.

image-3Zapraszamy dzieci i młodzież na wycieczkę londyńskim autobusem. Nietypowa przygoda rozpocznie się pod szkołą lub innym w wybranym przez Państwa miejscu. Następnie przejedziemy się najładniejszymi i najbardziej reprezentacyjnymi ulicami Warszawy.

DSC 0200Oferujemy Państwu pomoc w rezerwacjach do obiektów noclegowych. Współpracujemy z różnymi hostelami i hotelami na terenie Warszawy i pod Warszawą.

rezerwacjeZa naszym pośrednictwem, można zarezerwować zwiedzanie obiektów muzealnych. Pomożemy Państwu przebrnąć przez najtrudniejsze systemy rezerwacyjne.

 

transProponujemy Państwu pomoc w organizacji transportu po Warszawie i po Polsce. Współpracujemy z różnymi firmami transportowymi na terenie Warszawy i Polski.

Podkategorie